Domki plastikowe

Jeśli chcesz kupić ogrodowy domek plastikowy dla dzieci jesteś we właściwym miejscu. Nasza oferta została przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach, którym rodzice chcą stworzyć świetną przydomową przestrzeń do rozrywki. Produkty są także częścią placów zabaw idealnych do żłobków czy przedszkoli. Niektóre modele wyposażono w zjeżdżalnie. Warto zapoznać się z poniższymi propozycjami i już dziś złożyć zamówienie na wybrany wariant.

Różnorodne domki na kolorowych placach zabaw

Na wyposażenie poszczególnych placów składają się huśtawki, piaskownice, bujaki i uwielbiane przez maluchów domki. Modele dostępne w naszym asortymencie są w różnych:

  • – kształtach,
  • – barwach,
  • – wielkościach.
  •  

Wybrane, kolorowe elementy placów zabaw mają na wyposażeniu zjeżdżalnie. Tego typu warianty na pewno przypadną do gustu młodym użytkownikom.

Zalety zabawy w domku ze zjeżdżalnią

Doskonale wiesz, że czas spędzany na świeżym powietrzu jest konieczny do odpowiedniego rozwoju dzieci. Aby umożliwić im świetną zabawę, warto stworzyć przydomowy plac zabaw. Na jego wyposażeniu powinien znaleźć się kolorowy, plastikowy domek, w którym maluch chętnie spędzi chwilę samotnie lub w towarzystwie rówieśników. Jeżeli szukasz idealnego modelu ogrodowego, postaw na taki, na którego wyposażenie składa się np. drabinka i zjeżdżalnia.

Korzystanie z zewnętrznego małpiego gaju ma szereg korzyści. Wśród najważniejszych zalet warto wymienić:

  • – aktywność ruchową, która wspiera odporność i poprawia kondycję,
  • – rozwój równowagi i koordynacji,
  • – komunikację i współpracę – maluch chętnie pobawi się z przyjaciółmi, a w momencie kłótni poszuka sposobu na rozwiązanie problemu,
  • – naukę planowania działań i przewidywania ryzyka – pociecha korzystająca ze zjeżdżalni czy drabinki ocenia swoje możliwości dotyczące np. wejścia na wyższy schodek.

Kolorowy domek a wyobraźnia i kreatywność

Warto pamiętać, że poszczególne zabawki w domu czy na placu zabaw pobudzają wyobraźnię i kreatywność najmłodszych. Doskonałym przykładem takiego produktu jest kolorowy domek w przydomowej strefie relaksu czy przy przedszkolu. Maluchy spędzające w nim czas, w zależności od swoich pomysłów, mogą czuć się jak w zamku, statku pirackim czy rakiecie lecącej na inną planetę. Wyobraźnia przedszkolaków jest naprawdę ogromna i warto ją rozwijać poprzez odpowiednie zabawki.

Jak wybrać najlepszy model?

Przed zakupem plastikowego domku dla dzieci należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Inne dotyczą rodziców, którzy szukają modelu do ogrodu, a inne właścicieli żłobków czy przedszkoli. W przypadku pierwszej grupy warto postawić na nieco mniejsze warianty, doskonałe dla jednego dziecka czy rodzeństwa. Niewielkie wymiary sprawiają, że model nie zajmie dużo miejsca, pozostawiając tym samym przestrzeń na inne zabawki.

Najważniejszym aspektem, który dotyczy zarówno opiekunów domowych, jak i tych w przedszkolach, jest bezpieczeństwo młodych użytkowników. Jako producent i importer wyposażenia do placów zabaw, chcemy zapewnić im rozrywkę bez zagrożeń. Dlatego też wszystkie produkty, które sprzedajemy, mają certyfikaty zgodności PN-EN 1176.

Kolejną ważną kwestią jest jakość wykonania. Istotne, aby materiał, którego użyto do produkcji, był odporny na warunki atmosferyczne i promienie UV. Sprawi to, że maluch będzie mógł korzystać z domku zarówno w trakcie niewielkich opadów deszczu, jak i pięknych, słonecznych dni.

Na koniec warto wziąć pod uwagę barwy wyposażenia. Kolorowe domki na pewno przyciągną wzrok najmłodszych. Proponujemy modele w intensywnych odcieniach zieleni, czerwieni czy błękitu.

Już teraz stwórz przydomowy plac zabaw

Wszystkich rodziców, którzy chcą kupić ogrodowy, plastikowy domek ze zjeżdżalnią dla dzieci, zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą. Jeżeli maluchowi marzy się cały plac zabaw, zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami. Umieściliśmy w nich różnorodne wyposażenie małpiego gaju. Dużą popularnością cieszą się m.in. bujaki na sprężynach.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Można skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.


Kolorystyka oraz elementy dekoracyjne mogą się różnić od zdjęć katalogowych w zależności od dostępności poszczególnych komponentów.

Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni, a naprawę do 30 dni.