Wielopoziomowe, duże place zabaw - Małpi gaj dla dzieci

*W celu uzyskania ceny prosimy pytać telefonicznie lub mailowo.

Na poprawny rozwój maluchów wpływa m.in. zabawa. Dlatego też poszczególne placówki opiekuńczo-edukacyjne, np. przedszkola czy żłobki, na swoim terenie oferują małpi gaj dla dzieci. To zewnętrzne centrum rozrywki jest uwielbiane przez najmłodszych. Aby spędzały na nim czas bezpiecznie i kreatywnie, warto wybrać kolorowe, nowoczesne place zabaw. Poszczególne urządzenia, wyposażenie, np. zabawki, które wchodzą w ich skład, powinny mieć odpowiednie atesty. Istotny jest również materiał wykonania, który zapewni dzieciom zabawę bez zagrożeń, a także będzie odporny na wszelkie warunki atmosferyczne.

Powyższe aspekty spełniają nasze wielopoziomowe place zabaw, które prezentujemy w ofercie. 

Zalety spędzania czasu na placu zabaw

Z całą pewnością można stwierdzić, że niemal każde dziecko uwielbia rozrywkę na placu zabaw. Jako rodzic czy pracownik przedszkola doskonale zdajesz sobie sprawę z zalet wynikających ze spędzania czasu na nowoczesnym, kolorowym małpim gaju z atestem usytuowanym na świeżym powietrzu. Wśród najważniejszych psychologowie wymieniają m.in.:

 • – trening sprawności ruchowej – na rozwój poszczególnych mięśni pozytywnie wypływają wszelkie czynności, które maluch wykonuje na placu, tj.: huśtanie, zjeżdżanie na zjeżdżalniach, wspinanie się, chwytanie poszczególnych urządzeń i zabawek,
 • – sposób na rozładowanie energii – ruch doskonale wpływa na zachowanie młodego człowieka. Godziny świetnej zabawy spowodują, że będzie on później spokojniejszy,
 • – działanie uspokajające, np. w trakcie huśtania maluch odpręża się i relaksuje,
 • – rozwój równowagi.

Należy także wiedzieć, że czas spędzony na nowoczesnym, kolorowym, wielopoziomowym placu zabaw ma nieoceniony wpływ na naukę młodego człowieka. Tego typu rozrywka uczy:

 • – pewności siebie,
 • – pokonywania własnych lęków i barier,
 • – poznawania i kontroli poszczególnych części ciała,
 • – zachowań w grupie rówieśników, np. współpracy oraz współzawodnictwa.

Oczywiście najważniejszym dla maluchów aspektem jest świetna rozrywka.


Z czego wykonane są bezpieczne place zabaw?

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo młodych użytkowników, dlatego jako producent i importer urządzeń dla dzieci szczególną uwagę zwracamy na materiały wykorzystane do wytworzenia oferowanych produktów. Wielopoziomowe place zabaw do przedszkola i ich wyposażenie powstało z wysokiej jakości ocynkowanej stali, którą pomalowano proszkowo. Drugim tworzywem jest płyta cechująca się odpornością na warunki atmosferyczne oraz promienie UV.

To sprawia, że maluchy mogą bez obaw spędzać czas w kolorowych małpich gajach z atestem, które proponujemy. Każdy artykuł posiada odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa, honorowany w Polsce i całej Unii Europejskiej.


Co wchodzi w skład małpiego gaju?

Każdy nowoczesny plac zabaw, który znajduje się w asortymencie, zachwyca maluchów różnorodnymi urządzeniami. Na wyposażenie poszczególnych, wielopoziomowych modeli składają się m.in.:

 • – zjeżdżalnie o różnej długości – dzieci z nich korzystające uczą się prawidłowego balansowania ciałem,
 • – drabinki i schodki – przedszkolak, który się na nie wspina, ćwiczy koordynację ruchową,
 • – huśtawki, karuzele i bujaki, sprzyjające pracy nad utrzymaniem równowagi,
 • – domki i piaskownice.


Kolorowe place zabaw

Zadbaliśmy o to, aby proponowane produkty zachwycały także swoim wyglądem. Dlatego też postawiliśmy na różnorodność barw, które przyciągają wzrok dzieci. Oferujemy wielopoziomowe, nowoczesne, kolorowe place zabaw, np. w formie zamków, statków czy rakiet. Ciekawe są także te, urozmaicone różnymi figurami zwierząt i roślin. Poszczególne urządzenia i zabawki mają intensywne kolory: na poniższych propozycjach widnieje głównie zieleń, czerwień, odcienie niebieskiego, żółtego i pomarańczowego.

Dane warianty do przedszkola poza wyposażeniem i kolorami, różnią się także rozmiarem. Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu, a w razie pytań do kontaktu. Cenę danego wielopoziomowego małpiego gaju i urządzenia czy zabawki na plac zabaw z atestem przedstawimy w czasie rozmowy telefonicznej lub mailowo.


Kolorystyka oraz elementy dekoracyjne mogą się różnić od zdjęć katalogowych w zależności od dostępności poszczególnych komponentów.

Zgłoszenia reklamacyjne rozpatrujemy w ciągu 14 dni roboczych. O wyniku postępowania reklamacyjnego informujemy telefonicznie lub mailowo. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, w ciągu 30 dni roboczych od informacji o decyzji, dokonamy naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu.