Huśtawki i zestawy huśtawek

W katalogu naszej firmy klienci mają do dyspozycji huśtawki dla dzieci na plac zabaw. Oferujemy profesjonalne wyposażenie na potrzeby firm z różnych branż oraz instytucji publicznych, które wyróżnia się najlepszą jakością wykonania oraz atrakcyjnym wyglądem. Udostępniamy szeroki asortyment z modelami o zróżnicowanych wymiarach oraz sposobie wykończenia, dlatego każdy znajdzie tutaj dla siebie odpowiednią opcję. Produkty zrobione są ze stali ocynkowanej, która gwarantuje długowieczność konstrukcji.

Metal-Place.pl to świetne miejsce na zakupy, jeśli jest potrzebna solidna huśtawka ze zjeżdżalnią lub bez. Prezentujemy wyposażenie dla dzieci, które można wykorzystać na placach zabaw na osiedlach mieszkaniowych, żłobkach czy przedszkolach. Każdy produkt wyróżnia się wysokimi walorami estetycznymi, ze względu na ciekawy sposób wykończenia konstrukcji z użyciem farby proszkowej oraz dodatkowych elementów dekoracyjnych. Asortyment obejmuje następujące rodzaje wyposażenia tej kategorii: równoważne (na desce), z pojedynczym siedziskiem, ogrodowe (z ławeczką), parkowe (dwa siedziska naprzeciwko).

Huśtawki dla dzieci

Profesjonalna huśtawka to dla każdego dziecka świetne narzędzie do udanej rozrywki na świeżym powietrzu. Delikatne bujanie się jest niezwykle przyjemne, relaksujące i zapewnia też niewielką dawkę adrenaliny. Nic zatem dziwnego, że maluchy uwielbiają wyposażenie tego typu, które jest jednym z popularniejszych na placach zabaw! Dlatego administratorzy takich miejsc powinni zaopatrzyć się w odpowiednie modele, które są solidne i bezpieczne dla swoich najmłodszych użytkowników. 

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży huśtawek i pozostałego wyposażenia placów zabaw. Oferujemy wyłącznie atestowane wyroby stalowe, które otrzymały wszystkie, niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. W katalogu czekają modele zwykłe z pojedynczymi siedziskami, a także parkowe, ogrodowe oraz warianty połączone ze zjeżdżalnią czy innymi, ciekawymi atrakcjami dla dzieci. Asortyment tej kategorii ma wszechstronne zastosowanie, a ze względu na duży wybór wersji w różnych rozmiarach można go wykorzystać praktycznie na każdej przestrzeni bawialnej, bez względu na jej wymiary.

Huśtawka ze zjeżdżalnią

Ciekawym rozwiązaniem na nowoczesny plac zabaw jest huśtawka ze zjeżdżalnią. Takie wyposażenie cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych klientów, którzy cenią sobie połączenie dwóch atrakcji dla dzieci w jednym urządzeniu. W asortymencie mamy kilka modeli tego typu, które różnią się między sobą wymiarami kolorystyką oraz sposobem wykończenia. Sprzęt można zamówić u nas po uprzednim wysłaniu zapytania ofertowego. Doradcy z Metal-Place podpowiedzą zainteresowanym, jaki produkt z katalogu najlepiej odpowiada ich indywidualnym potrzebom.

Oferujemy huśtawki ze zjeżdżalnią również w wersji z dodatkowymi atrakcjami, między innymi z torem przeszkód. Takie modele mają przeważnie kilka metrów szerokości, dlatego warto je wykorzystać na placu zabaw o dużych wymiarach. Niektóre urządzenia z asortymentu mają dodatkowo wbudowany kosz do gry w koszykówkę, a także drabinki do wspinania się i drążki do podciągania. Wyposażenie tej kategorii jest odpowiednie nie tylko dla dzieci. Poszczególne produkty z oferty mogą być udostępnione użytkownikom dorosłym o większej masie ciała. 

Jaka huśtawka na plac zabaw?

W trakcie wyboru odpowiedniego wyposażenia na plac zabaw należy przede wszystkim zastanowić się, na jakich atrakcjach zależy nam najbardziej. Huśtawka to świetna opcja dla dziecka w każdym wieku, dlatego nie powinno jej zabraknąć w takim miejscu. Zwłaszcza że w naszym asortymencie dostępne są modele składające się nie tylko z siedzisk do bujania, ale też ze zjeżdżalni oraz szeregu innych, ciekawych zabawek i dodatków, które gwarantują świetną rozrywkę dla małych użytkowników. 

Na MetalPlace.pl można znaleźć odpowiednie huśtawki nawet na najmniejszy plac zabaw! Mamy w ofercie modele o szerokości zaczynającej się już od dwóch metrów, które jednocześnie mają przystępną cenę. Takie urządzenie jest idealne na niewielkie osiedle mieszkaniowe czy na potrzeby użytkowników prywatnych, szukających sprzętu na swój ogród. 


Kolorystyka oraz elementy dekoracyjne mogą się różnić od zdjęć katalogowych w zależności od dostępności poszczególnych komponentów.

Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni a naprawę do 30 dni.