Kosze do koszykówki dla dzieci - inne wyposażenie na place zabaw

Naszym klientom proponujemy najwyższej jakości urządzenia na plac zabaw z atestem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice nie zawsze mają czas na to, aby doglądać swoich pociech przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dlatego wszystkie nasze produkty i akcesoria zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zagwarantować najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Świadczą o tym nie tylko wykorzystane podczas produkcji nowoczesne materiały, ale także certyfikaty. Zarówno plac zabaw, jak i znajdujące się na nim wyposażenie powinny być jak najlepiej przystosowane do wymagań dzieci oraz rodziców. Obecnie piaskownice, huśtawki i karuzele to standard.

Aby urozmaicić tę wyjątkową przestrzeń, zdecydowaliśmy się na stworzenie i wprowadzenie na rynek wielu innowacyjnych produktów. Prezentowane modele ML-2016405 oraz ML-2016402 przeznaczone m.in. do aktywności z piłkami z pewnością zagwarantują najmłodszym wiele niezapomnianych i przepełnionych radością chwil. Zabawki na plac zabaw proponujemy odbiorcom indywidualnym, którzy chcieliby wprowadzić ciekawy element wyposażenia np. do swojego ogrodu, a także przedszkolom oraz innym placówkom oświatowym, do których uczęszczają dzieci. Jesteśmy przekonani, że przygotowana oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców!

Plac zabaw dodatkowe wyposażenie

Korzystając z przygotowanej przez naszych specjalistów oferty, zyskują Państwo pewność, że wyposażenie placu zabaw w nowe zabawki wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Zadbaliśmy zarówno o atrakcyjne ceny, jak i o szeroki asortyment – dzięki czemu znalezienie propozycji doskonale przystosowanej do indywidualnych potrzeb jest niezwykle łatwe. Jeżeli zatem interesuje Państwa zakup zaprojektowanych z troską o każdy detal urządzeń z atestem, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku bezpieczeństwa nie ma miejsca ani na kompromisy, ani na półśrodki. Zachęcamy do składania zamówień!


Kolorystyka oraz elementy dekoracyjne mogą się różnić od zdjęć katalogowych w zależności od dostępności poszczególnych komponentów.

Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni, a naprawę do 30 dni.