Ławki na plac zabaw

Dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców mamy wysokiej jakości ławki na ekologiczny plac zabaw dla dzieci. Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji wyposażenia ogrodowego, do przedszkola i na potrzeby publicznych terenów zieleni. Wszystkie produkty naszego projektu mają atesty bezpieczeństwa i wyróżniają się solidną, długowieczną konstrukcją. Tworzymy je bowiem na bazie najlepszych gatunkowo materiałów i wykańczamy w sposób estetyczny, zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego klienta – zapraszamy!

Na Metal-Place.pl oferujemy ekologiczne ławki na plac zabaw z atestem. Dzięki temu wyroby z tej kategorii można z powodzeniem wykorzystać w przedszkolu, parku miejskim czy jako element wyposażenia ogrodowego dla dzieci. Prezentujemy różnorodne modele wygodnych siedzisk, które dodatkowo mają piękny, starannie dopracowany design, świetnie wpisujący się w aranżację terenów zielonych. Uroczy wygląd produktów z katalogu na pewno zadowoli gusta najmłodszych użytkowników, a także ich rodziców. 

No posts found!

Ławki na plac zabaw z atestem

Dla specjalistów projektujących plac zabaw wyposażenie naszej firmy na pewno okaże się bardzo pomocne! Oferowane tutaj ławki ogrodowe z atestem zapewnią wygodny wypoczynek wszystkim użytkownikom i będą świetnie prezentować się na tle zieleni w parku czy podwórku w przedszkolu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka modeli do wyboru, różniących się od siebie stylistyką wykończenia. Można zamówić je razem z kompletem zjeżdżalni, huśtawek i innych akcesoriów przeznaczonych dla dzieci. 

Aranżacja nowoczesnego i w dodatku ekologicznego placu zabaw to zadanie, które wymaga wykorzystania odpowiedniego wyposażenia. W takim miejscu powinny się znaleźć bezpieczne przyrządy do rekreacji w postaci huśtawek, domków na wzniesieniu czy różnego typu zjeżdżalni. Projektanci nie powinni zapomnieć także o zaadaptowaniu przestrzeni dla opiekunów, którzy pilnują maluchów w trakcie beztroskich harców na świeżym powietrzu. Ławka ogrodowa z atestem naszej produkcji świetnie spełni tę funkcję.

Bez względu na wielkość powierzchni, na której zostanie zaprojektowany plac zabaw ogrodowy dla dzieci, trzeba wyznaczyć przestrzeń na wygodne siedziska. Na szczęście nasze ekologiczne wyposażenie z tej kategorii ma stosunkowo niewielkie rozmiary. Ławki z atestem można z powodzeniem ustawić przy ścianie przedszkola, gdzie na pewno nie będzie zawadzać bawiącym się maluchom. W ofercie mamy także wysokiej jakości kosze na śmieci, których nie powinno zabraknąć w miejscach użyteczności publicznej, jak również w przydomowym ogrodzie.

 

Ławki ogrodowe na plac zabaw

Oferowane przez nas ławki ogrodowe na plac zabaw do przedszkola czy parku, to zawsze gwarancja najwyższej jakości. Wyposażenie dla dzieci produkujemy z najlepszych gatunkowo blach stalowych, które charakteryzuje imponująca odporność mechaniczna. Dzięki temu produkty wyglądają jak nowe nawet po kilku latach ich intensywnego użytkowania. Tworzywa wykorzystywane w naszej firmie pochodzą od zaufanych dostawców, dlatego są nie tylko długowieczne, ale także bezpieczne. 

Nasi klienci mają do dyspozycji duży wybór ławek ogrodowych na ekologiczny plac zabaw, które zostały zabezpieczone farbami nanoszonymi proszkowo. Taka metoda wykończenia ocynkowanej blachy zapewnia dodatkową ochronę wyposażenia przed działaniem promieni słonecznych. Pomalowane produkty można też bardzo łatwo utrzymać w czystości, gładka powierzchnia jest odporna na powstawanie intensywnych zabrudzeń i zawsze prezentuje się estetycznie, bez względu na pogodę! Siedziska polecamy do przedszkola, przydomowego ogrodu czy na potrzeby nowoczesnych osiedli mieszkaniowych.

Wszystkie elementy wyposażenia placu zabaw dla dzieci są ekologiczne i opatrzone atestem bezpieczeństwa. Ich konstrukcja jest długowieczna i wykonana z ocynkowanej stali, która może zostać poddana recyklingowi. Dodatkowo do wykończenia ławek ogrodowych wykorzystujemy bezpieczne dla środowiska farby. Zachęcamy do składania zamówień na akcesoria do przedszkola i innych placówek publicznych czy o charakterze komercyjnym. W ofercie mamy też trampoliny, piaskownice i wiele innych, praktycznych akcesoriów.