O firmie

Metal-Place.pl to doświadczony producent placów zabaw, oferujący bezpieczne urządzenia z atestem. Na swoim koncie mamy setki ekologicznych projektów zrealizowanych na zlecenie administratorów osiedli mieszkaniowych, placówek edukacyjnych czy zielonych terenów miejskich. Do skorzystania z oferty zachęcamy również użytkowników prywatnych, których interesuje solidna huśtawka sprężynowa lub ze zjeżdżalnią czy karuzela platformowa. W naszym katalogu umieściliśmy ponadto m.in.: domki plastikowe, trampoliny ziemne, ławki ogrodowe, zewnętrzne kosze na śmieci.

Oferujemy wysokiej jakości ekologiczne urządzenia na plac zabaw z atestem bezpieczeństwa. Jako producent wyposażenia gwarantujemy, że każdy żagiel przeciwsłoneczny rozsuwany czy piaskownica plastikowa z katalogu spełni największe wymagania wszystkich użytkowników. Dzięki Metal-Place.pl można zaaranżować zewnętrzną przestrzeń dla dzieci, bez względu na jej rozmiar. Do niewielkiego ogrodu świetnie sprawdzi się np. huśtawka połączona ze zjeżdżalnią, dostępna w katalogu w kilku interesujących wersjach. 

Urządzenia na plac zabaw z atestem

Od lat udowadniamy, że ekologiczny plac zabaw dla dzieci może być solidny i bardzo estetyczny. Wszystkie trampoliny, żagle, karuzele czy huśtawki produkujemy ze starannie dobranych materiałów, które dodatkowo wykańczamy farbami malowanymi proszkowo. Podstawowym budulcem jest przeważnie ocynkowana stal, która ma bardzo dużą odporność mechaniczną i świetnie sprawdza się do użytku zewnętrznego. Oferujemy też urządzenia z atestem do użytku prywatnego, takie jak domki i piaskownice plastikowe o wysokich walorach estetycznych.

Bez względu na to, czy potrzebny jest rozsuwany żagiel przeciwsłoneczny, czy huśtawka sprężynowa, usługi naszej firmy to zdecydowanie najlepszy wybór! Jako doświadczony producent o obszernej wiedzy branżowej projektujemy ekologiczne place zabaw z atestem, które są odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne. Wszystkie domki, trampoliny czy karuzele mają nie tylko solidną konstrukcję, ale też wygląd dostosowany do preferencji dzieci. Dzięki temu urządzenia staną się prawdziwą ozdobą terenu przeznaczonego dla dzieci.

Renomowany producent placów zabaw

Przedsiębiorcy i osoby prywatne zainteresowane ofertą powinni sprawdzić nasze dotychczasowe realizacje. Jako producent mamy na swoim koncie projekty placów zabaw z atestem o zróżnicowanym wyposażeniu i rozmiarach. Aranżowaną przestrzeń dla dzieci można wypełnić huśtawką ze zjeżdżalnią, domkiem i piaskownicą plastikową, a także trampoliną ziemną w katalogu na Metal-Place.pl.

Jesteśmy producentem ekologicznych urządzeń na place zabaw, który gwarantuje atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy też terminowy czas wykonania akcesoriów, o którym informujemy przed przystąpieniem do projektu. Produkowane przez nas żagle, trampoliny czy karuzele to zakup na lata, dlatego inwestycja w wyposażenie zewnętrzne z pewnością się zwróci. Prowadzimy fachowe doradztwo przy wyborze asortymentu, bo zależy nam na kompleksowej obsłudze naszych klientów.