Panele edukacyjne

Nowoczesny, profesjonalny plac zabaw z bujakami

Każdy nowoczesny plac zabaw do przedszkola czy żłobka powinien być wyposażony w różnorodne zestawy modułowe, na których najmłodsi spędzają mnóstwo czasu. Przedstawione poniżej warianty zachwycą dzieci:

  • – różnorodnością kształtów,
  • – intensywnymi kolorami,
  • – uniwersalnością – chętnie bawią się na nich zarówno maluchy, jak i starsze pociechy.
  •  

Bezpieczne urządzenia dla dzieci

Najważniejszym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, kupując jakiekolwiek produkty dla dzieci jest bezpieczeństwo. Nasze wyroby – zarówno całe place zabaw, zestawy modułowe, jak i pojedyncze akcesoria, np. bujaki sprężynowe w kształcie auta, ryby, delfina, konika, kury czy świni zostały wykonane z najwyższej jakości tworzyw. Do produkcji wykorzystano malowaną proszkową stal ocynkowaną oraz odporną na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV płytę. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy użytkownik korzystający ze sprzętu nie będzie zagrożony, a sam artykuł zaskoczy trwałością i posłuży przez lata.

Asortyment przygotowany przez Metal-Place posiada wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości uznawane przez Unię Europejską.

Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając wyposażenie placu zabaw?

Decydując się na nowoczesny bujak na plac zabaw do przedszkola, należy sprawdzić, czy ma on:

  • – certyfikat zgodności PN-EN 1176,
  • – solidną konstrukcję,
  • – odpowiednio wyprofilowane siedzisko.
  •  

Ponadto, warto zwrócić uwagę na jakość materiałów wykorzystanych do produkcji (odpornych na działanie warunków atmosferycznych) oraz kolorystykę.

W razie pytań dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu z zespołem Metal-Place. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.


Kolorystyka oraz elementy dekoracyjne mogą się różnić od zdjęć katalogowych w zależności od dostępności poszczególnych komponentów.

Zgłoszenia reklamacyjne rozpatrujemy w ciągu 14 dni roboczych. O wyniku postępowania reklamacyjnego informujemy telefonicznie lub mailowo. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, w ciągu 30 dni roboczych od informacji o decyzji, dokonamy naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu.