Place zabaw premium - zestawy modułowe

Odpowiednie wyposażenie przedszkola ma ogromny wpływ na rozwój i zadowolenie dzieci do niego uczęszczających. Dlatego też jako producent i importer profesjonalnych, nowoczesnych, kolorowych placów zabaw nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe modele.

Poniżej prezentujemy warianty premium, w których skład wchodzą różnorodne zestawy modułowe i zabawki. Wyposażenie zostało wykonane z najwyższej jakości, w pełni bezpiecznych dla maluchów tworzyw. Co więcej, materiały cechuje odporność na warunki atmosferyczne i promienie UV. Oznacza to, że przedszkolaki mogą z nich swobodnie korzystać w letnie, słoneczne dni.

Profesjonalne, nowoczesne place zabaw

Niegdyś maluchy spędzały czas w piaskownicy czy huśtały się na przydomowych huśtawkach. Dziś świat dziecięcej rozrywki jest bardzo urozmaicony. Przykładem na to są nowoczesne place zabaw, które oferujemy. W skład profesjonalnych, kolorowych zestawów modułowych wchodzą różniące się długością i formą zjeżdżalnie, na których maluch musi zachować odpowiedni balans ciała. Na wyposażeniu są także schodki i drabinki, których użytkowanie sprzyja rozwojowi obu półkul mózgowych przedszkolaków. Naukę utrzymania równowagi zapewnią natomiast karuzele i huśtawki.


Kolorowe modele, które zachwycą najmłodszych

Poza bezpieczeństwem rozrywki, które niewątpliwie jest priorytetem, warto także wspomnieć o innych aspektach, wyróżniających nasze konstrukcje. Nowoczesne, profesjonalne zestawy modułowe na pewno przypadną do gustu maluchom również ze względu na ich barwy. Kolorowe place zabaw do przedszkola przyciągają wzrok i zachęcają do korzystania z poszczególnych urządzeń. Stawiamy na intensywne odcienie niebieskiego, zielonego i czerwonego. Dużą uwagę zwracamy także na kształt poszczególnych urządzeń i zabawek. Dlatego też każdy przedszkolak zachwyci się figurami roślin i zwierząt, które wchodzą w skład zestawów modułowych. Nad danym wyposażeniem, np. zjeżdżalnią czy drabinką dzieci ujrzą m.in.: misie, ptaki, ryby, ślimaki czy zające.


Dlaczego dzieci powinny spędzać czas na placu zabaw?

Prawidłowy rozwój młodego człowieka jest priorytetem jego rodziców, opiekunów, a także wychowawców w żłobku czy przedszkolu. Niewątpliwie wpływa na nie zabawa w zewnętrznym małpim gaju, która ma wiele korzyści.

Spędzanie czasu na placu zabaw ma mnóstwo zalet. Wśród pierwszej grupy efektów, jakie przyniesie ten typ rozrywki znajdują się te, dotyczące sprawności ruchowej. Kilkuletnia dziewczynka i chłopiec, korzystając z zestawów modułowych dostępnych w tej kategorii produktowej sklepu Metal-Place, rozwiną poszczególne mięśnie, zmysł równowagi czy chwyt dłonią. Co równie ważne, nauczą się prawidłowego balansowania ciałem.

Kolejny zestaw korzyści dotyczy poznawania siebie. Maluch spędzający czas na placu zabaw uczy się pokonywania własnych barier czy lęków i wie, jak stawić czoła poszczególnych trudnościom. Równie istotna jest zaleta dotycząca zachowania w grupie. Przedszkolak nawiązuje nowe znajomości i uczy się współpracy oraz współzawodnictwa. Organizowane w przedszkolu zawody pokazują dziecku jak radzić sobie z przegraną.

Na koniec należy wspomnieć o możliwości rozładowania energii, jaką daje wyposażenie nowoczesnych, profesjonalnych placów zabaw. Intensywne korzystanie z poszczególnych urządzeń sprawia, że pociecha wraca z przedszkola do domu zdecydowanie spokojniejsza. Odprężająco działa na nią np. bujanie się na bujaku czy huśtanie na huśtawce.


Co sprawia, że warto wybrać naszą ofertę?

Staramy się, aby nasza oferta była kompleksowa i przypadła do gustu użytkownikom ‒ dzieciom, a także ich rodzicom i opiekunom w przedszkolu. Nasz asortyment wyróżnia:

  • – najwyższa jakość wykonania – do produkcji poszczególnych nowoczesnych, kolorowych zestawów modułowych użyto stali ocynkowanej pomalowanej proszkowo i płyty odpornej na różnorodne warunki atmosferyczne,
  • – posiadanie certyfikatów bezpieczeństwa i jakości honorowanych przez Unię Europejską,
  • – różnorodność modeli i wyposażenia danego zewnętrznego małpiego gaju.

Zachęcamy do zakupów, a w razie pytań do kontaktu telefonicznego lub mailowego.