Place zabaw - systemy modułowe

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w której dostępne są profesjonalne place zabaw dla dzieci w różnorodnych wersjach. Oferujemy wyposażenie dla szkół, punktów przedszkolnych oraz żłobków, które jest nowoczesne i uzyskało wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Każdy model składa się z kilku interesujących zabawek gwarantujących wiele wrażeń najmłodszym użytkownikom. Jednocześnie produkty z tej kategorii są solidne i estetyczne, dlatego będą świetnym uzupełnieniem aranżacji przestrzeni.

Każdy, oferowany przez nas nowoczesny plac zabaw dla dzieci objęty jest certyfikatami bezpieczeństwa i jakości akceptowanymi przez Unię Europejską. Do produkcji wszystkich modeli wykorzystano trwałe materiały najlepszego gatunku, które są odpowiednie do użytku dla najmłodszych. Należy jednak pamiętać, że kilkuletnie maluchy powinny korzystać z takiego wyposażenia wyłącznie pod opieką dorosłych osób. Proponujemy profesjonalne modele zaopatrzone w różnorodne zabawki i udogodnienia, takie jak: zjeżdżalnie, schodki z poręczami, domki, huśtawki oraz karuzele.

Nowoczesny plac zabaw dla dzieci

Nasza oferta na nowoczesny plac zabaw dla dzieci obejmuje wyposażenie o wysokich walorach estetycznych i jakości. Każdy model z asortymentu został wyprodukowany z trwałych materiałów, głównie syntetycznych, z których wykonano m.in. zjeżdżalnie czy elementy dekoracyjne. Jako budulec wykorzystano również metal różnego typu, który posłużył przy projekcie schodów i zabezpieczeń, m.in. barierek. Metalowe części zostały następnie pomalowane proszkowo na piękne kolory, dzięki czemu materiał jest chroniony przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i ma duża odporność mechaniczną.

Wszystkie zabawki składające się na plac zabaw zostały zaprojektowane z największą starannością. Dzięki temu każdy model wyposażenia dla dzieci jest nie tylko solidny i profesjonalny, ale też wygląda bardzo uroczo. W projektach zastosowano wiele nowoczesnych elementów dekoracyjnych, których tematyka jest szczególnie bliska maluchom. Jednocześnie konstrukcje prezentują się bardzo atrakcyjnie, dlatego będą świetnym uzupełnieniem wystroju przedszkolnego ogródka. 

 

Plac zabaw wyposażenie

Obecnie profesjonalne place zabaw są wykorzystywane bardzo powszechnie. Przede wszystkim takie wyposażenie dla dzieci znajdziemy na podwórkach żłobków i przedszkoli, lecz nie tylko! Także nowo powstające osiedla mieszkaniowe uwzględniają ich projekt w swoich planach zaadaptowania przestrzeni. Również w starszych dzielnicach miast pomiędzy budynkami ustawiane są bezpieczne zabawki dla maluchów, które pozwalają im spędzić czas na świeżym powietrzu w ciekawy i aktywny sposób.

Oferta naszej firmy skierowana jest do klientów indywidualnych, biznesowych i instytucje, które chcą zamówić profesjonalny plac zabaw dla dzieci. Na Metal-Place.pl zapewniamy duży wybór nowoczesnego wyposażenia dla najmłodszych, które gwarantuje maluchom rozrywkę na wiele godzin. Zabawki można wykorzystać w szkołach, osiedlach mieszkaniowych, miejskich terenach zielonych, a także we własnym ogródku! Dla użytkowników prywatnych polecamy mniejsze zestawy zabawowe, które świetnie sprawdzą się dla kilku osób.

 

Profesjonalne place zabaw

Zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych placów zabaw dla dzieci, które powinny znaleźć się na wyposażeniu przedszkola czy żłobka. Zestawy zabawek bezpiecznych i estetycznych to świetny sposób na urozmaicenie oferty szkoły i zachęcenie kolejnych rodziców do zapisania do niej swojego syna lub córki. Także deweloperzy budujący nowe osiedla mieszkaniowe powinni zapoznać się z katalogiem produktów Metal-Place! Nasze profesjonalne konstrukcje występują w różnych rozmiarach, dlatego można tutaj znaleźć model, który nie zajmie zbyt wiele dostępnej przestrzeni.

Oprócz nowoczesnych placów zabaw oferujemy też inne wyposażenie dla dzieci w różnym wieku. Na stronie Metal-Place dostępne są m.in. piaskownice w różnych wersjach, a także trampoliny, huśtawki i wiele innych, ciekawych opcji. Oferta jest różnorodna i sprawdzi się też dla klientów indywidualnych, szukających profesjonalnych zabawek do swojego ogrodu. Wspólnie z nami można zaprojektować bezpieczną przestrzeń do spędzania czasu dla maluchów, bez względu na ograniczenia budżetowe. 

 

Kolorystyka oraz elementy dekoracyjne mogą się różnić od zdjęć katalogowych w zależności od dostępności poszczególnych komponentów.

Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni, a naprawę do 30 dni.