Realizacje certyfikowanych placów zabaw

Nasza firma ma na swoim koncie liczne realizacje placów zabaw dla dzieci. Już od lat produkujemy ekologiczne, metalowe wyposażenie, które wyróżnia kolorowe wykończenie i solidna, długowieczna konstrukcja. Przez lata działalności tworzyliśmy projekty na zlecenie klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z różnych branż i instytucji publicznych. Dzięki temu o produkcji stalowych produktów do użytku publicznego wiemy wszystko, a wieloletnie doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy na co dzień.

Wśród dotychczasowych realizacji naszej firmy można znaleźć metalowe, kolorowe place zabaw dla dzieci o zróżnicowanych rozmiarach i wyposażeniu. Jako specjaliści od tego typu projektów zawsze doradzamy klientom najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę rozmiar przestrzeni do zaaranżowania, a także budżet przeznaczony na inwestycję. Wbrew pozorom nie trzeba dysponować dużym terenem, aby stworzyć ekologiczne miejsce do rekreacji dla najmłodszych użytkowników. W ofercie mamy huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownice, które zajmują bardzo mało miejsca.

Projekty placów zabaw

Wykonując projekty ekologicznych placów zabaw dla klientów, zawsze używamy materiałów najlepszego gatunku. W produkcji wyposażenia wykorzystujemy metalowe blachy, dzięki którym nasze realizacje są solidne i długowieczne. Do wykończenia ocynkowanych konstrukcji używamy bezpiecznych dla dzieci farb nakładanych proszkowo, które chronią przed zabrudzeniami. Oferujemy wyłącznie kolorowe, dostosowane do gustów najmłodszych produkty, które znajdą zastosowanie w placówkach edukacyjnych, ogrodach i miejscach użyteczności publicznej. 

Klientów biznesowych i indywidualnych, którzy chcą zamówić u nas ekologiczny plac zabaw i wyposażenie ogrodowe, zapraszamy do kontaktu! Wcześniej jednak warto zapoznać się z galerią dotychczasowych realizacji, które wykonaliśmy dla przedsiębiorców i instytucji publicznych z różnych części kraju. Kolorowe, metalowe projekty dla dzieci tworzymy już od lat, dlatego można nam zaufać. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i terminowość.