Trampoliny ziemne

W asortymencie Metal Place oferujemy trampoliny ziemne w wielu interesujących wersjach. Specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnego wyposażenia placów zabaw, które skierowane jest do instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych i biznesowych. W prezentowanej tutaj kategorii zebraliśmy profesjonalny sprzęt ogrodowy i przedszkolny o wysokiej odporności mechanicznej, który ma szerokie zastosowanie. Oferujemy wyroby ze stali ocynkowanej opatrzone niezbędnymi certyfikatami bezpieczeństwa gwarantujące udaną zabawę dla dzieci w różnym wieku. 

Nowoczesna trampolina ziemna okrągła lub kwadratowa to świetne uzupełnienie wyposażenia placu zabaw. Sprzęt tej kategorii cieszy się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród małych dzieci, ale także dorosłych, dlatego stanowi dużą atrakcję. Skakanie po elastycznej macie jest niezwykle przyjemne, jednak trzeba zadbać o bezpieczeństwo bawiących się maluchów. Dlatego najlepiej kupować wyposażenie certyfikowane, które znajduje się w ofercie Metal Place. W trakcie korzystania z akcesorium maluchy powinny zawsze znajdować się pod opieką dorosłego. 

Trampolina dla dzieci

Profesjonalna trampolina dla dzieci ma bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim polecamy produkt na potrzeby szkół publicznych i prywatnych, które pragną zapewnić swoim podopiecznym świetną rozrywkę na świeżym powietrzu. Nasze wyroby ogrodowe ze stali ocynkowanej to też dobra opcja dla firmy eventowej, która regularnie organizuje wydarzenia, w których uczestniczą maluchy w różnym wieku. Sprzęt ziemny z tej kategorii można wykorzystać również we własnym domu, oferując swoim pociechom niezapomnianą zabawę na sezon wiosenno-letni.

Nowoczesny plac zabaw bez względu na rozmiar wiele zyska dzięki trampolinie ogrodowej z naszej oferty! Katalog obejmuje modele o zróżnicowanych wymiarach, dlatego jest w czym wybierać. Każdy model został wykonany z solidnej stali ocynkowanej. Elementy konstrukcji pomalowano proszkowo z wykorzystaniem farb odpornych na niekorzystne czynniki zewnętrzne oraz mniejsze uszkodzenia mechaniczne. W centralnej części sprzętu znajduje się natomiast elastyczna mata, zrobiona z trwałego tworzywa syntetycznego z certyfikatem bezpieczeństwa.

 

Trampoliny ziemne

Każda trampolina ogrodowa, którą mamy w ofercie, ma wydzieloną strefę bezpieczeństwa, która zwiększa ochronę bawiących się dzieci przed wypadkami. Sprzęt oferujemy w różnych wersjach kolorystycznych, więc można go dopasować do aranżacji zieleni w szkole czy na osiedlu. Stylistyka naszych produktów ziemnych jest nowoczesna i bardzo estetyczna, dlatego można je z powodzeniem wykorzystać na prestiżowych eventach z udziałem najmłodszych osób. 

Jaskrawa mata do skakania znajdująca się w centralnej części trampoliny ogrodowej, mocno kontrastuje z ciemną strefą bezpieczeństwa. Dzięki temu w trakcie zabawy dziecku jest łatwiej utrzymać pozycję w odpowiednim miejscu, obniżając tym samym ryzyko wypadnięcia na zewnątrz. Mimo to warto instalować modele ziemne w miejscu o miękkim podłożu, np. na trawie. Alternatywą jest umieszczenie specjalnych materacy wokół produktu, aby w razie upadku malucha nie doszło do groźnego wypadku. 

 

Trampolina ogrodowa

W ofercie mamy profesjonalne wyposażenie, które sprawdzi się również na użytek prywatny. Ziemna trampolina ogrodowa z katalogu może być zainstalowana bezpośrednio w gruncie, stanowiąc bezpieczne narzędzie do zabawy dla każdego dziecka. Na stronie prezentujemy wszystkie modele, jakie obecnie sprzedajemy. W celu poznania szczegółowych parametrów technicznych konkretnego produktu, zapraszamy do kontaktu. Poszczególny sprzęt może się różnić od siebie nie tylko wymiarami czy kolorystyką, ale też dopuszczalną wagą użytkowników. 

Aby zamówić profesjonalną trampolinę ziemną okrągłą dla dzieci, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Oferujemy wyroby ogrodowe o wysokiej jakości i estetycznym wyglądzie, które opatrzone są niezbędnymi certyfikatami bezpieczeństwa UE. W asortymencie Metal Place można też znaleźć inne, interesujące wyposażenie skierowane do placówek edukacyjnych, firm eventowych czy administratorów osiedli mieszkaniowych.