Wodne place zabaw

Metal-Place.pl to świetne miejsce, aby zamówić wodny plac zabaw dla dzieci! W asortymencie prezentujemy profesjonalne wyposażenie, które można zamontować w basenie zwykłym i suchym, brodziku czy innym akwenie. Oferujemy akcesoria dla najmłodszych użytkowników, które zostały wykonane przede wszystkim z ocynkowanej stali najlepszej próby. Z tego powodu produkty wyróżniają się solidną konstrukcją, a dodatkowo też estetycznym wyglądem, ze względu na stylowe wykończenie każdego modelu. 

W Metal-Place udowadniamy, że brodziki i baseny dla dzieci to świetne miejsca na plac zabaw! W końcu pluskanie się w wodzie jest znacznie przyjemniejsze, jeśli maluchy mają zapewnione dodatkowe atrakcje, zachęcające do wzmożonego ruchu. Oferujemy sprzęt specjalistyczny, zaprojektowany z myślą o montażu w różnego typu akwenach. Jest to rozwiązanie cieszące się rosnącą popularnością, które można wykorzystać w m.in.: aquaparkach, parkach rozrywki, pływalniach szkolnych, basenach prywatnych i komercyjnych. 

Wodny plac zabaw dla dzieci

Oferujemy wodny, nowoczesny plac zabaw w wielu wersjach, które można zamówić za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie. W ofercie mamy modele z fontannami, które przynoszą dodatkową ochłodę w słoneczny upalny dzień. Sprawdzą się do brodzików krytych oraz otwartych i występują w wielu rozmiarach. Katalog obejmuje także wyposażenie bez natrysków, które sprawdzi się również do basenów suchych, wypełnionych syntetycznymi kulkami. Tego rodzaju akweny można spotkać w wewnętrznych parkach rozrywki dla dzieci, które bardzo lubią się w nich bawić. 

Z produktów Metal-Place korzystają klienci biznesowi, prywatni i instytucje publiczne poszukujący niezawodnego wyposażenia dla najmłodszych osób. Plac zabaw wodny to świetna opcja dla hoteli oraz innych miejsc noclegowych dysponujących basenami i otwartych na niepełnoletnich gości. Dzięki sprzętowi tego typu można stosunkowo niskim kosztem znacznie poprawić atrakcyjność swojej oferty dla rodzin. Takie akcesorium świetnie sprawdzi się także na pływalni szkolnej czy komercyjnej, zwłaszcza dla maluszków, które jeszcze nie potrafią pływać. 

 

Baseny dla dzieci plac zabaw

W katalogu mamy wodne place zabaw do basenów, które znacznie różnią się między sobą. Podstawowe modele, które dostępne są w przystępnej cenie, zaopatrzone są głównie z obrotowe fontanny, a także zjeżdżalnie ze schodkami. Bardziej zaawansowane wersje mają dodatkowo tory przeszkód, których pokonywanie stanowi dodatkową atrakcję dla najmłodszych użytkowników. Część produktów z tej kategorii ma dwie kondygnacje, jednak dzięki zabezpieczeniom w formie solidnych barierek dzieci mogą bawić się tam bezpiecznie, pod czujnym okiem dorosłych opiekunów. 

Sprzedawane przez wodne place zabaw dla dzieci wyprodukowano z ocynkowanych, stalowych blach. Materiał ten ma imponującą odporność mechaniczną, dlatego gwarantuje długowieczność całej konstrukcji. Dodatkowo tworzywo w większości pokryto farbami nanoszonymi proszkowo, które stanowią świetną ochronę metalu przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, głównie wilgoci oraz rdzy. 

 

Wodne place zabaw do basenów

Zachęcamy do sprawdzenia kompletnego katalogu Metal-Place, gdzie plac zabaw dla dzieci do basenu występuje w wielu interesujących odsłonach. Bez względu na wymiary akwenu, w którym będzie montowany sprzęt wodny, można znaleźć tutaj odpowiednią opcję dla siebie. Modele podstawowe z samymi fontannami obracanymi mają niewielkie wymiary, więc sprawdzą się nawet do mini brodzika. Z kolei do dużych aquaparków czy pływalni komercyjnych polecamy sprzęt zaopatrzony w wiele atrakcji, takich jak różnego typu zjeżdżalnie oraz tory przeszkód. 

Oferowane przez nas wodne place zabaw dla dzieci to nie koniec propozycji, jakie mamy dla klientów! Na Metal-Place.pl można znaleźć wiele innych, ciekawych akcesoriów dla najmłodszych użytkowników, które zasługują na uwagę. Prezentujemy duży wybór zestawów zabawowych składających się m.in. ze zjeżdżalni i huśtawek, a także piaskownice, trampoliny i wiele innych. W celu zakupienia towaru wystarczy skontaktować się z naszym biurem – zapraszamy serdecznie!